Toekomstige ontwikkeling Vathorst

Op het zeer centraal gelegen bedrijventerrein Vathorst, op de kruising van de Duitse Mark en de Valutaboulevard in Amersfoort, is nog één kavel beschikbaar groot 1500m2, voor de realisatie van uw bedrijfspand. Het bedrijventerrein is bekend om haar bijzondere gebouwen met een industrieel karakter. Uw ambities zouden hier goed tot zijn recht komen. Om u een beeld te geven is een aantal voorbeeld varianten geschetst maar er is uiteraard veel meer mogelijk. Uw wensen zijn leidend waarbij we rekening dienen te houden met het bestemmingsplan.
 
Drie markante voorbeelden die inspelen op de ligging aan beide straten. Hoge en lage delen wisselen elkaar af. Veel glas of juist meer gesloten, veel is inpasbaar en hierover gaan we graag met u in overleg. Het bestemmingsplan laat een bouwhoogte van 21m toe, nog meer dan u hier in de voorbeelden ziet. Wij kijken graag met u naar uw specifieke wensen. Denk daarbij onder andere aan de vorm, de bestemming en de afmeting van uw toekomstige locatie. Uiteraard denken we ook graag mee over parkeergelegenheid, duurzaamheid en de te gebruiken materialen.

Mocht u interesse hebben om dit samen met ons te ontwikkelen, dan vernemen wij dit graag van u.

Henk-jan@svzadvies.nl
0655790456
SVZ Advies B.V.